Poradnik

Przedstawiamy Państwu Poradnik, w którym można znaleźć szczegółowe informacje na temat działania systemu, wdrożenia czy umów.

I spotkanie online - omówienie możliwości

Na pierwszym spotkaniu pokazujemy możliwości naszego systemu. Ustalamy pierwsze szczegóły jeżeli są Państwo zainteresowani naszym produktem.

Wybór wzoru klepsydry

Posiadamy kilka wzorów klepsydr - każda klepsydra posiada logo firmy pogrzebowej i podstawowe dane teleadresowe (mogą to być dane wybrane przez właściciela zakładu np link do Państwa zakładu pogrzebowego) . Firma może wybrać konkretny wzór lub zdecydować się na budowę całkowicie nowego wzoru klepsydry za darmo! Możemy dodatkowo stworzyć wzór, który będzie przypominał stronę internetową Państwa zakładu. Na klepsydrach nie umieszczamy linków do naszej strony i innych informacji. Uważamy że nekrolog należy do Państwa firmy - nie dodajemy własnych reklam.

 

Przykładowe wzory klepsydr online

 

Wybór abonamentu

Dajemy naszym klientom kilka opcji rozliczania. Możliwy jest miesięczny abonament, jak również płatność "od klepsydry". Nowym zakładom szczególnie polecamy system "od klepsydry". W sytuacji, gdy nie ma pogrzebów, zakład nie ponosi żadnych opłat. Rozliczenie zawsze następuje na koniec miesiąca z miesięcznym terminem płatności! 

 

II spotkanie online - przedstawienie oprogramowania

Z naszymi klientami staramy się spotykać online. Wtedy tłumaczymy wszystkie możliwości programu, pokazujemy opcje i przeprowadzamy przez proces tworzenia klepsydry. Klepsydry przez pierwszy miesiąc są darmowe.

Stała opieka i stabilne serwery

Cały system został stworzony na serwerach dhosting.pl, aby zapewnić Państwu stały dostęp do usług i stabilność pracy. Nawet przy bardzo dużej ilości wejść na klepsydrę będzie ona działać prawidłowo.

Dodatkowo jesteśmy dostępni dla Państwa cały czas. Jeżeli znaleźli Państwo błąd, chcieliby poprawić klepsydrę lub wprowadzić nową funkcjonalność, zawsze służymy pomocą i staramy się reagować na sugestie naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu! Więcej informacji udzielamy droga mailową i telefonicznie.

Kontakt

Wyślij wiadomość - zadaj pytanie

Dowiedz się więcej o naszym produkcie - umów się na rozmowę pokazową.

Rejestracja

Zarejestruj się - prześlij formularz

Wypełnij formularz, a my założymy konto i poprosimy o wybranie szablonu klepsydry dla Twoich klientów.